Hakkımızda

RİZE GÜN GAZETESİ

YERELİN GÜÇLÜ SESİ RİZE GÜN GAZETESİ

https://rizegungazetesi.com/   İnternet Gazetesi 18 Mart 2022 ` de yayına başlamıştır ve bağımsız bir bilgi politikası izleyen bir medya kuruluşudur.

RİZE GÜN GAZETESİ

RİZE GÜN GAZETESİ İl ve İlçelerinin tanıtımı ve son dakika haberlerini yurt içinde ve yurt dışında yaşayan Rize` li Hemşehrilerine yetiştirmek için ilin tanıtımı için https://rizegungazetesi.com/  yerelin güçlü sesi olarak Etkinlik, Kültür,Sanat,  Magazin, İnanç, Spor, Bilim, Teknoloji, Sosyal, Siyasi, Sosyal ve kültürel yaşamındaki yeniliklerin yanı sıra, https://rizegungazetesi.com/    okuyuculara diğer Türk Dünyasından ve Dünyadan ilginç haberler sunuyor. Ayrıca çevrimiçi gazete, çeşitli alanlardaki röportajları, analizleri, raporları içermektedir. Çevrimiçi gazete, herhangi bir siyasi veya sosyal gruba karşı ayrımcılık yapmaz ve haberleri yorum yapmadan tamamen tarafsız ve bağımsız bir şekilde yayar.

 

https://rizegungazetesi.com/  Ekibi gazetenin web sitesinde okuyucuların karşılaştıkları olaylar hakkında operasyonel bilgi verme fırsatına sahip olduğu bir “telefon hattı” vardır.

 

https://rizegungazetesi.com/   Genç Dinamik Gazeteci Kadrosu ile Yurt içinde ve Yurt dışında Temsilcilerin Bulunduğu bir internet Gazetesidir.

Başa dön tuşu